LiveMU :: OFICIAL FORUM

Limbaj obscen,insulte si jigniri [bunica]

Share
Fracktal
Newbie
Newbie

Data de inscriere : 2014-11-02

Limbaj obscen,insulte si jigniri [bunica]

Post by Fracktal on Fri Nov 07, 2014 7:54 pm

http://livemu.hitforum.ro/t71-limbaj-obsceninsulte-si-jigniri-bunica

Mars ma butule,BuBu.coaielemele. Ti se pare normal acum? Ma **censored** inca odata. da-mi bann si filtru ip si sa ma pis pe tine.
Fracktal
Newbie
Newbie

Re: Limbaj obscen,insulte si jigniri [bunica]

Post by Fracktal on Fri Nov 07, 2014 8:08 pm

Pt ce dracu`sa te ia mai si sunt regulile alea,daca tu ca moderator ajuti la incalcarea lor. Esti varza...rupt in cur. Mars,BuBu!
BuBu
ADMIN
ADMIN

Data de inscriere : 2014-11-06
Localizare : bucuresti

Post by BuBu on Fri Nov 07, 2014 8:42 pm

Reevaluare incorect formulata, sa nu mai zic de limbaj. Te plangi ca nu esti luat in seama, esti injurat saracul de tine dar vorbesti de parca esti la usa cortului. Tu nu provoci, tu esti cumintel si nevinovat, nu esti murdar deloc la gura.
Uite sa iti fac pe plac, o las deschisa plangerea sa primesti si alta opinie. Ar fi trebuit cont blocat pe forum dar sunt baiat bun de fel, iertator. Te iert, dar e prima si singura data.
Rog pe acelaseu cand rezolva sa ignore limbajul la adresa mea si sa ia doar pozele in considerare.
Fracktal
Newbie
Newbie

Post by Fracktal on Fri Nov 07, 2014 9:31 pm

Nu mai e nevoie de nici o evaluare,ratatule. Crezi ca imi pasa de ce faci tu? Poti sa dai bann 99 pe char,nu joc cu asemenea creaturi subevoluate ca tine si ca ratatu`ala de bunica pe server:) cand am zis catre el''sa-ti dai jos proteza'',imediat te-ai gandit cu mintea ta bolnava si putreda la aluzii sexuale si la mu.ie(sex oral). Esti un bolnav mental si stricat. Mars inca odata,ms ca imi dai ocazia sa te trimit dracu`inca odata.
BuBu
ADMIN
ADMIN

Data de inscriere : 2014-11-06
Localizare : bucuresti

Post by BuBu on Fri Nov 07, 2014 9:48 pm

Cum nici dumneata nu te-ai gandit cu mintea dumitale clar mult evoluata si suprema rasei umane la nimic altceva cand ai vazut 3 linii in chat: _|_ . Ne bucuram ca avem asemenea specimene de oameni supremi si mult evoluati pe acest pamant. Sanatatea dumneavoastra mentala cred ca a socat intreg forumul, suprematia si evoluatia dumneavoastra mergand in contrast perfect cu gura aia spurcata si cu nevinovatia cu care nu provoci pe absolut nimeni la scandal. Esti un ipocrit de 2 lei. Iti urez evolutie placuta in continuare.

Mecanik
ADMIN
ADMIN

Data de inscriere : 2014-08-29
Varsta : 29
Localizare : 404 Not Found

Post by Mecanik on Fri Nov 07, 2014 11:13 pm

Deci in primul rand fraktal, eu nu vad sa te injure... asta se numeste vanat... adica a zis sperma?
Aia nu este injuratura, si daca vorbeste prostii pe global, un GM da warning.
Si numai injura aici ca la usa cortului, ca nu esti buricul pamantului.
Data viitoare hai cu o dovada calumea ca te injura. CLOSED!

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Dec 17, 2018 6:59 pm